Bardienst 2017

  1. Zorg bij verhindering zelf voor vervanging, en geef het door bij Peggy Creemers.
  2. U dient tijdig aanwezig te zijn.
  3. Kantine instructie hangt bij de keuken.

Bij voorbaat dank voor uw medewerking.

Activiteit Datum Tijd Naam
   
       
       Open Toernooi 17 t/m 25 juni    
Open Toernooi 17 juni 9.00 – 12.30 uur Annie Peeters
Open Toernooi 17 juni 12.30 – .16.00 uur Willem Bellemakers
Open Toernooi 17 juni 16.00 – 19.30 uur Jolanda Derix
Open Toernooi 17 juni 19.30 – ? Arno Smits
Open Toernooi 18 juni 9.00 – 12.30 uur Jan Manders
Open Toernooi 18 juni 12.30 – 16.00 uur Maurice v Leunen
Open Toernooi 18 juni 16.00 – 19.30 uur Toos Bloemendal
Open Toernooi 18 juni 19.30 – ? Peter Pijnenburg
Open Toernooi 19  juni 18.30-22.00 uur Francine de Corte
Open Toernooi 19  juni 20.15 -? Helmie vd Schaaf
Open Toernooi             20 juni 18.30-22.00 uur Aukje Vogels
Open Toernooi 20 juni 20.15 – ? Ton Schreurs
Open Toernooi 21 juni 18.30-22.00 uur Rian Matheij
Open Toernooi 21 juni 20.15 – ? Rick Ewalts
Open Toernooi 22 juni 18.30-22.00 uur Liesbeth Goorts
Open Toernooi 22 juni 20.15 – ? Rick Vrenssen
Open Toernooi 23 juni 18.30- 22.00 uur Yvonne Jenniskens
Open Toernooi 23 juni            20.15 – ? Kim Vogels
Open Toernooi 24 juni 9.00 – 12.00 uur Marjon v Heugten
Open Toernooi 24 juni  9.00 – 12.30 uur Floor Anker
Open Toernooi 24 juni 12.00-15.30 uur Jan v Gog
Open Toernooi 24 juni 12.30-16.00 uur Daniek Aarts
Open Toernooi 24 juni 15.30-19.00 uur Henri Pijnenburg
Open Toernooi 24 juni 16.00-19.30 uur Rikie v Leunen
Open Toernooi 24 juni 19.30-? Bart de Laat
Open Toernooi 25 juni 9.00 -12.30 uur Peter/Linda v Rooij
Open Toernooi 25 juni 9.30 -13.00 uur Harold Gerardts
Open Toernooi 25 juni 12.30 -16.00 uur Frans Fransen
Open Toernooi 25 juni 13.00-16.30 uur Martine vd Mortel
Open Toernooi 25 juni 16.00- 20.00 uur Harrie Petit
Open Toernooi 25 juni 16.30-20.30 uur Walda Manders
       
Neerveen toernooi 13 t/m 26 november    
Neerveen Toernooi        13 november 18.30 – 22.00 uur Joske Vogels
    20.00 – ? Kim Vogels
         14 november 18.30 – 22.00 uur Liesbeth Goorts
    20.00 – ?      Jos Iwanow
         15 november 18.30 – 22.00 uur Erie Gielen
    20.00 – ? Johan Vossen
         16 november 18.30 – 22.00 uur René v Heugten
    20.00 – ? Maurice v Leunen
         17 november 18.30 – 22.00 uur Yvonne Jenniskens
    20.00 – ? John Rooijakkers
         18 november 09.00 – 12.30 uur Annie Peeters
    09.00 – 12.30 uur Willem Bellemakers
    12.30 – 16.00 uur Jolanda Derix
    12.30 – 16.00 uur Elo Dhaene
    16.00 – 19.30 uur Gonny Pepers
    16.00 – 19.30 uur Fred vd Mortel
    19.30 – ? Theo v Rijsingen
  19 november 09.00 – 12.30 uur Peter/Linda v Rooij
    09.00 – 12.30 uur Frans Fransen
    12.30 – 16.00 uur Jolanda Derix
    12.30 – 16.00 uur Bjorn Janssen
    16.00 – 19.30 uur Walda Manders
    16.00 – 19.30 uur Roy Sonnemans
    19.30 – ?  
         20 november 18.30 – 22.00 uur Francine de Corte
    20.00 – ? Helmie vd Schaaf
         21 november 18.30 – 22.00 uur Truus de Laat
    20.00 – ? Bart de Laat
         22 november 18.30 – 22.00 uur Sharon Berendsen
    20.00 – ? Piet de Laat
         23 november 18.30 – 22.00 uur Wendy Ewalts
    20.00 – ? Rick Vrenssen
         24 november 18.30 – 22.00 uur Natasja Berendsen
    20.00 – ? Ger vd Ven
         25 november 09.00 – 12.30 uur Henri Pijnenburg
    09.00 – 12.30 uur Daniek Aarts
    12.30 – 16.00 uur Claudia Theewen
    12.30 – 16.00 uur Lucien Janssen
    16.00 – 19.30 uur Rikie v Leunen
    16.00 – 19.30 uur Peter Pijnenburg
    19.30 – ? Johan Vossen
  26 november 09.00 – 12.30 uur Monique vd Ven
    09.00 – 12.30 uur Johan Vossen
    12.30 – 16.00 uur Mai Martens
    12.30 – 16.00 uur Arno Smits
    16.00 – 19.30 uur Martine vd Mortel
    16.00 – 19.30 uur Ton Schreurs