Bardienst

  1. Zorg bij verhindering zelf voor vervanging, en geef het door bij Peggy Creemers.
  2. U dient tijdig aanwezig te zijn.
  3. Kantine instructie hangt bij de keuken.

Bij voorbaat dank voor uw medewerking.

Activiteit Datum Tijd Naam
Oranje Competitie 6 maart 9.00 – 12.00 Henri Pijnenburg
Klein Deurne 11 maart 18.15 – 21.15 Peggy Creemers
Gertie Martens
CLK Mix 21 maart 19.30 – 22.30 Frans Fransen
CLK Mix 22 maart 19.30 – 22.30 Martien Sijben
CLK Mix 23 maart 19.30 – 22.30 Kim Vogels
CLK Mix 24 maart 19.30 – 22.30 Cary Matheij
CLK Mix 25 maart 19.30 – 22.30 Theo van Rijsingen
CLK Mix 26 maart 10.00-13.30 A.C
13.30-17.00 A.C
Competitie 8 april 19.30-23.30 Rian Matheij
Competitie 15 april 19.30-23.30 Joske Vogels
Competitie 22 april 19.30-23.30 Jos Iwanow
Competitie 29 april 19.30-23.30 Floor Ankers
 
Perkplantenactie 7 mei Hele ochtend
Claudia Theeuwen Riek Trines Piet de Laat Gertie Martens
Erie Gielen Peggy Creemers
Competitie 20 mei 19.30-23.30 Miep Bakker
Competitie 27 mei 19.30-23.30 Willem Bellemakers
Competitie 3 juni 19.30-23.30 Harold Gerardts
Open Toernooi 19 juni 16.00 – 20.00 Claudia Theeuwen
Open Toernooi 20 juni 18.45-22.45  Annie Peeters
Open Toernooi 20 juni 20.15 -?  Rolf Nooijen
Open Toernooi              21 juni 18.45-22.45  Francine de Corte
Open Toernooi 21 juni 20.15 – ?  Peter van Rooij
Open Toernooi 22 juni 18.45-22.45  Roos Bloemendal
Open Toernooi 22 juni 20.15 – ?  Kim Vogels
Open Toernooi 23 juni 18.45-22.45  Liesbeth Goorts
Open Toernooi 23 juni 20.15 – ?  Jan Manders
Open Toernooi 24 juni 18.45- 22.45  Helmie vd Schaaf
Open Toernooi 24 juni            20.15 – ?  Peter Pijnenburg
Open Toernooi 25 juni 9.00-12.00  Erie Gielen
Open Toernooi 25 juni 12.00-16.00  Jolanda Derix
Open Toernooi 25 juni 12.00-16.00  Aukje Vogels
Open Toernooi 25 juni 16.00-20.00 John Rooijakkers
Open Toernooi 25 juni 16.00-20.00  Henrie Dielissen
Open Toernooi 25 juni 20.00-?  Ton Schreurs
Open Toernooi 25 juni 20.00-?  Rick Ewalts
Open Toernooi 26 juni 9.00 -13.00  Harrie Petit
Open Toernooi 26 juni 9.00 -13.00  Wendy Ewalts
Open Toernooi 26 juni 13.00 -17.00  Helmie vd Schaaf
Open Toernooi 26 juni 13.00-17.00  Bart de Laat
Open Toernooi 26 juni 17.00- 22.30  Tim Goorts
Open Toernooi 26 juni 17.00-22.30  Monique vd Ven
CLK dubbels              11 juli 19.30 – 23.00
CLK dubbels              12 juli      19.30 – 23.00
CLK dubbels              13 juli 19.30 – 23.00
CLK dubbels              14 juli 19.30 – 23.00
CLK dubbels              15 juli 19.30 – 23.00
CLK dubbels              17 juli 10.00-13.30
             17 juli 13.30-17.00
Najaarscompetitie 16 september 19.30 – 23.30 Johan Vossen
Najaarscompetitie 23 september 19.30 – 23.30
Najaarscompetitie 30 september 19.30 – 23.30
Najaarscompetitie 7 oktober 19.30 – 23.30
Najaarscompetitie 14 oktober 19.30 – 23.30
Najaarscompetitie 21 oktober 19.30 – 23.30
    Najaarscompetitie          28 oktober 19.30 – 23.30