Historie

 

Historie Bestuur
1980 Oprichtingsbestuur:

J. Rademakers, Toos Janssen, W. Geris en H. Broekmans

12/02/1980 Oprichtingsvergadering

Voorz. Martien Driessen, secr,. Bert Verwijmeren, penm. Theo Broekmans, leden Truus van Bree en Wiel Geris

10/06/1980 1ste Ledenvergadering
14/06/1980 1ste Speeldag
15/03/1982 Riek Trines in bestuur
30/01/1984 Annie Peeters in bestuur
12/02/1990 Ledenvergadering (precies 10 jaar na de 1ste vergadering), aftredend bestuur.
1987 Toon Verstegen, Jp Theeuwen (niet herkiesbaar)
1988 Wim Beyers, Riek Trines
1989 Ton Schreurs, Clemens v/d Pavert
1990 Annie Peeters, Herman Verdeuzeldonk
11/11/1991 Riek Trines, Floor Anker, H. Verdeuzeldonk (tussentijds afgetr.) P.Jonker in het bestuur.
09/11/1992 Annie Verdeuzeldonk, Jo van Dijck
09/02/1993 Ledenverg. V.w. privatisering geen bestuursverkiezing.
24/01/1994 Annie Peeters, Tiny v. Eijk, tussentijds J. Rademakers
30/01/1995 Chris Verdeuzeldonk, Peter Jonker
13/02/1996 Riek Trines, Floor Anker
20/01/1997 Truus de Laat, Jan v. Goch
26/01/1998 Annie Peeters, Peter Jonker (herkiesb.), Chris Verdeuzeldonk (herkiesb.)
03/02/1999 Floor Anker, Riek Trines, (-Chris Verdeuzeldonk) (+Wil van Gog)
16/02/2000 Truus de Laat, (-Jan v. Goch), (+John Kleuskens)
14/02/2001 Annie Peeters, (- Peter Jonker), (+Piet Basten)
2002 Floor Anker, Wil van Gog, (-Riek Trines) (+Peggy Creemers)
2003 Truus de Laat, (-John Kleuskens), (+Nico van Rooy)
2004 Annie Peeters, Piet Basten
2005 Wil van Gog, Peggy Creemers, (- Floor Anker), (+ Sophie Schepman)
2006 Nico van Rooy (- Truus de Laat), (+ Erick Nooijen)
2007 Annie Peeters (niet herkiesbaar), Piet Basten
2008 Wil van Gog Peggy Creemers
2009 Nico van Rooij, Erick Nooijen
2010 Piet Basten
2011 Wil van Gog Peggy Creemers
2012 Nico van Rooij, (-Erick Nooijen), (+ Peter van Lith)
2013 (+Lisette de Laat), (-Piet Basten)
2014 (+Mieke Lagarde), (- Peggy Creemers)
2015 (+René van den Heuvel), (- Nico van Rooij)

 

Informatie Tennisleraar
1980 t/m 1983 Geert Hoeben Liessel
1984 t/m 1986 Guido Palmen
1987 Hans v. Dalen Deurne
1988 t/m 1999 Petra Geris
2000 t/m 2001 Danny Verhoeven “Op Dreef”
2002-2004 Sport Events Vught BV, Coen de Klein en Mark van der Linden. Alexander Postma
2005 Luc van de Beuken
2006 Wout Peeters
2007 Sjors Lagerwaard
2008 Geert Wildeboer-Schut
2009-2015 Paul van de Wiel

 

Ereleden
2002 Riek Trines, bestuurslid vanaf 15/03/1982,

secretariaat vanaf 1987

20 jaar bestuurslid waarvan 15 jaar secretaris.

2007 Annie Peeters, Bestuurslid en Kantinebeheer van 1984 tot 2007

 

 

Jaar  
1980 14 juni 1ste speeldag, Schansweg 2
1982 op 6 juni eerste gezelligheidstoernooi

19 senioren en 9 junioren dubbels.

1994 Eerste Open Toernooi
2009 December start nieuwbouw locatie buizerdweg
2011 April opening nieuw tennispark